ZADZWOŃ I ZAMÓW
Tel: 884 885 250

JESTEŚ TU: Start -> O nas
O nas
PROGRES - powstała w 2014 roku hurtownia soczewek okularowych z siedzibą w Lublinie. Naszą ofertę kierujemy w stronę Państwa - właścicieli i pracowników zakładów optycznych - polecając soczewki okularowe o najwyższych wymaganiach jakościowych, produkowane na najnowocześniejszych maszynach firmy Leybold.

Jakość polecanych przez nas soczewek okularowych potwierdzona jest certyfikatami ISO9002 w roku 1999 oraz ISO9001 w roku 2001, spełniającymi wymagania liderów światowego rynku. Wszystkie soczewki okularowe posiadają znak CE oraz certyfikat Amerykańskiej Agencji ds. Żywności i Leków - FDA. Pozytywna opinia wydana przez FDA dla danego produktu jest uznawana także poza USA za wyznacznik jakości i potwierdza brak jego negatywnego wpływu na zdrowie.

Soczewki, które Państwu oferujemy, od wielu lat z powodzeniem dystrybuuje w południowo-zachodniej Polsce oraz na terenie Czech i Niemiec renomowane Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Mirada z Jeleniej Góry.

Wysoka jakość oferowanego przez nas asortymentu połączona ze sprawnym w działaniu i wykwalifikowanym zespołem z pewnością przyniesie Państwu oraz Państwa klientom satysfakcję i zadowolenie z obopólnej współpracy.

Okulista Progres